ParskłemParskłem Co to jest?Co to jest?

Rodzaje klientów w sklepach budowlanych

Rodzaje klientów w sklepach budowlanych

1. Pan oszczędny – Przeraża go konieczność wzięcia listwy długości 250 cm po 2 PLN za metr, w sytuacji gdy potrzebuje listwy 240 cm. Zapłacenie 30 złotych za specjalnie wykonaną listwę długości 240 cm nie przeraża go w ogóle.

2. Pan ciekawski – Gdzie ja mam wsadzić te dodatkowe 40 centymetrów?

3. Pani z wyobraźnia do kolorów – Ściany buduaru pomalujemy w kolorze skał Dover, szafę w złamanym kolorze łososiowego musu, drzwi w kolorze piaskowym, ale takim pod szarość. Niech pan natychmiast znajdzie mi to we wzorniku.

4. Pan konkretny – Bo ja potrzebuję takie coś, wie pan, nad drzwiami, mam taką listwę, ale to nie listwa, koło tego, no wie pan. I potrzebuję to przedłużyć, ale żeby nie było takie same, tylko załamane, ale w drugą stronę.

5. Pan oryginalny – Cieszy się jak dziecko, rzucając teksty, które mają zabić obsługę i dziwi się dlaczego obsługa, która słyszy to codziennie 3 razy ziewa. Przykład: „Po ile to i czemu takie drogie”. „Na kiedy? Na wczoraj”.

6. Pani z kartką – Poproszę listewkę 211,5cm na 16,2cm na 2,1 cm.
– Debową czy sosnową, psze pani?
– A tego mi już mąż nie powiedział”.

7. Pan słuchający kumpli – Bo jeden kumpel kazał mi użyć pokostu, drugi położyć capon, trzeci wosk, a czwarty olej. Potem na to położyłem lakier. Czemu się łuszczy?

8. Łaskawiec – Jak to nie macie czasu. Przestrugajcie mi to natychmiast. Wiecie,co? To ja wam nawet zapłacę.

9. Pan od odpadów – Macie jakieś odpady ze stolarni? Potrzebuję odpadu szerokości 113,1 cm, grubości 2,6 cm i długości 2100 cm. Z dębu polakierowanego.

10.Struś pędziwiatr – potrzebuję biurko a la Ludwik XIV, z mahoniu, zdążycie je zrobić na szesnastą?.

Strona głównaInne tekstyKawałyDarmowy gryMemyŚmieszne ObrazkiZagadki

Co myślisz?

Kontrola biletów

Kontrola biletów w autobusie

Małżonkowie przy lampce wina w kawiarni, cichutko omawiają jakieś domowe sprawy.