Co to jest?Co to jest?

Typowi pasażerowie

Typowi pasażerowie

1.Memento mori – starsza pani, która była dosłownie wszędzie, wszystko widziała, wszystko wie, każdego będzie pouczała.

2.Menel – zapijaczony osobnik chwiejnie zataczający się w publicznym środku lokomocji. Najczęściej można go spotkać w godzinach wieczornych.

3.Bob budowniczy – przeważnie starszy osobnik, który śmierdzi piwem, wystaje mu butelka po setce z kieszeni i do tego jest cały ubrudzony farbami.

4.Nosowy pociągacz – nie wydmucha nosa, takiej opcji nawet nie akceptuje. Będzie wciągał powietrze i kaszlał tak długo, aż nie dojedziecie na miejsce.

5.Konsument – osobnik, który akurat zakupił sobie hot-doga lub co gorsza hamburgera, z którego ciekna akurat sosy. Oczywiście będzie konsumował podczas jazdy przy okazji uwalając całe siedzenie.

6.Zaczepiacz – ten typ pasażera, wydaje się wporządku aż nie pozna twoich poglądów. Na każdy temat ma racje i wszystkiego cie może nauczyć.

7.Matka z dzieckiem – nie żeby ktoś coś do nich miał, lecz czasem mały lubi zagadywać wszystkich, przeszkadza w jeździe a matka i tak uważa, że to wina słuchającego bo to tylko i wyłącznie małe dziecko.

8.Samodzielny – mimo tego, że w autobusie jest sporo wolnych miejsce, on i tak będzie stał i będzie się trzymał rurki.

9.Sprinter – stoi na samym początku przystanku, a gdy podjedzie autobus to biegnie jak najszybciej by przeciskać się na ostatnie miejsce.

10.Włochacz – swoim owłosieniem pod pachami eksponuje przed całym autobusem, szczególnie lubiany we wakacje kiedy temperatura w pojeździe przekracza 40 stopni.

Strona głównaInne tekstyKawałyDarmowy gryMemyŚmieszne ObrazkiZagadki

Co myślisz?

Prawdy życiowe, które wynosisz z filmów/kin

Prawdy życiowe, które wynosisz z filmów/kin

Skąd się wzięły emotikony? – Tajemnicza historia uśmiechniętych symboli

Skąd się wzięły emotikony? – Tajemnicza historia uśmiechniętych symboli